home English
Бібліотека | Контакт інфо донорів Юр.Консультація
В Інтернеті На сайті

Юридична допомога іноземцям - vidnazhitelstvo.com посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання та оформлення інших документів.

Новини

Запрошуємо Вас взяти участь в заході у форматі Відкритого простору...

На Тему:
ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА!
Борімося за гідне життя в правовій державі

Даний захід відбудеться в рамках Всеукраїнського тижня права в Києві на початку грудня 2009 року. Метою заходу є побудова відкритого діалогу між представниками громадянського суспільства та юридичної сфери. Спільними зусиллями ми прагнемо сприяти підвищенню рівня правової освіченості та громадської активності населення України.


Перший в Україні дитячий правозахисний готель

У березні розпочала роботу Мережа дитячих правозахисних центрів, що об'єднала шість громадських організацій Донецької і Луганської областей. Місія правозахисних пунктів підтримки, які було відкрито на їхній базі, полягатиме у наданні кваліфікованої соціальної та юридичної допомоги соціальним сиротам регіону, хто фактично залишився без піклування родини, однак не має статус сироти.


Правозахисники проти Комісії з моралі

Українська Гельсінська спілка з прав людини виступає за ліквідацію Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі. Діяльність Комісії виходить за рамки міжнародного та українського законодавства – заявив виконавчий директор спілки Володимир Яворський.


В Україні започатковано щорічний Форум молодих юристів

Координаційна рада молодих юристів при Міністерстві юстиції України заявила про започаткування щорічного Форуму молодих юристів України. Відповідне рішення та організаційні питання були ухвалені під час чергового засідання Координаційної ради, яке відбулося 4 березня 2009 року в Мін’юсті.


Конкурс на стажування у Раді Європи

Стажування спрямоване на те, щоб дати можливість молодим спеціалістам зрозуміти сучасний стан проблем у сфері прав людини на міжнародному рівні та усвідомити принцип роботи в Парламентській Асамблеї.
Вимоги до кандидата:

  1. Знання Російської та Англійської мов на високому рівні
  2. Мати вищу освіту з політологічних дисциплін.
  3. Зайнятість: повний робочий день
Програма починається 6 квітня 2009 і триває 12 тижнів до 26-го червня 2009р.
Успішний кандидат отримує допомогу у розмірі 2000 євро за весь період стажування, транспортні витрати відшкодовуються в розмірі до 500 євро.
Працювати під час стажування забороняється.
Кандидат повинен самостійно подбати про медичну страховку та візу.
Необхідно подати до 8 березня 2009р. наступні документи:
  • супроводжуючий лист англійською мовою, де вказуються причини бажання участі в програмі, а також кар’єрні цілі
  • детальне резюме
  • стандартне фото для паспорта, а також копію сторінки паспорта із фото
В другій половині березня буде відбуватись співбесіда в Києві

Більш детально


«Реформа вищої юридичної освіти: сучасні виклики й потреби з вдосконалення державних стандартів та соціально-практичної спрямованості юридичної професії»

Під такою назвою 11-12 грудня 2008р. в приміщенні Міністерства юстиції України відбудеться науково-практична конференція з питань реформування й вдосконалення вищої юридичної освіти України.

Конференцію організовує МБФ «Фундація юридичних клінік України» (www.legalclinics.org.ua) у співпраці та під егідою Міністерства юстиції України, за участі Координаційної ради молодих юристів України. Конференція є одним із заходів «Тижня права», що відбудуться в період з 8 по 12 грудня 2008р. за ініціативи Координаційної ради молодих юристів України (www.krmjua.org). Метою конференції є обговорення питань щодо розвитку й вдосконалення Вищої юридичної школи України та вдосконалення її стандартів. За результатами роботи передбачається прийняття резолюції конференції й звернення до відповідних державних органів.


Тренінг для тренерів юридичної клінічної програми

Мета Тренінгу:

Узагальнення тренінгових напрацювань юридичної клінічної програми України та розробка стратегії з розвитку й функціонування її навчально-тренінгових ініціатив.

Нові перспективи та потреби Юридичної клінічної програми України:

На сьогодні, мережа юридичних клінік України пройшла період ідейної та інституційної самореалізації, окресливши на своєму подальшому шляху розвиток навчально-методичної бази та розвиток форм і видів діяльності. Саме з огляду на розвиток нових форм і видів діяльності юридичних клінік відчувається потреба у розширенні навчального компоненту Програми. Тому, основними акцентами Тренінгу є:

  • узагальнення навчально-методичної/тренінгової бази для юридичних клінік, та її використання у процесі підготовки юристів;
  • налагодження системи підготовки та підвищення кваліфікації кадрів для юридичної клінічної програми;
  • інформаційне забезпечення юридичних клінік - підтримка електронних ресурсів, періодичних та  інформаційно-аналітичних видань;
  • навчально-методичне забезпечення нових видів діяльності  юридичних клінік.

Відкриття форуму "Юридична Консультація".

Шановні клініцисти та користувачі сайту. Ми раді повідомити Вас, що почав функціювати форум "Юридична консультація" на нашому сайті.

На цьому форумі Ви можете отримати БЕЗКОШТОВНІ юридичні поради з наступних галузей права : Цивільне , Житлове , Сімейне , Трудове. Наші юристи будуть раді допомогти Вам.

Відповідь на ваше запитання займатиме від одного до трьох днів, не враховуючи вихідних. Все залежатиме від складності проблеми та від завантаженості наших консультантів. Заздалегідь вдячні за розуміння.

Учасники Юридичних Клінік також можуть надавати консультації з певних питань. Шановні Клініцисти, якщо Ви маєте бажання взяти участь у консультаціях, будь ласка, звертайтеся до адміністрації форуму (probono@legalclinics.org.ua), щоб зареєструватися як офіційний консультант форуму. Адміністрація форуму буде дуже вдячна усім клінікам, які долучаться до цього процесу.

Перед роботою у форумі, будь-ласка, ознайомтесь з політикою сайту тут.

Зауважте, що лише ті учасники форуму , які є зареєстрованими у групі "Консультанти" або "Модератори", виступають ОФІЦІЙНИМИ КОНСУЛЬТАНТАМИ.

Якщо у Вас виникли запитання чи пропозициї стосовно роботи нашого форуму чи сайту, будь-ласка, залишайте їх на форумі у темі "Питання та пропозиції щодо роботи форуму".

Зайти у форум ви зможете за допомогою верхнього меню, пункт "Юр.Консультація".

Дякуємо Вам,

Адміністрація форуму "Юридична Консультація".


29.05.2008

Оголошується конкурс на участь у школі з прав людини для молоді

Оголошується конкурс на участь у Школі з прав людини для молоді, що організовує Українська Гельсінська спілка з прав людини разом з Норвезьким Гельсінським Комітетом за фінансової підтримки Норвезького Гельсінського Комітету та Міжнародного Фонду «Відродження».


27.05.2008

Центр правової допомоги жертвам катувань та поганого поводження оголошує конкурс на участь у курсі для адвокатів «Підвищення майстерності у міжнародному захисті прав людини»

Захід проводитиметься Харківською правозахисною групою за фінансової підтримки Інституту Відкритого Суспільства (Будапешт).


26.05.2008

Конкурс на участь у школі прав людини для вчителів

Оголошується конкурс на участь у Школі з прав людини для вчителів, що організовує Українська Гельсінська спілка з прав людини разом з Норвезьким Гельсінським Комітетом за фінансової підтримки Норвезького Гельсінського Комітету та Міжнародного Фонду «Відродження».


25.05.2008

Травневе число Інформаційного вісника Міжнародного фонду “Відродження”

У номері розміщена інформація про нові грантові конкурси фонду “Відродження”, круглі столи та тренінги, що відбуватимуться найближчим часом, новинки книговидання та корисні посібники й брошури.


22.05.2008

Україну обрано до складу Ради ООН з прав людини

Україну вдруге обрано до складу Ради ООН з прав людини на сесії Генеральної асамблеї ООН.


18.05.2008

В Україні буде створено реєстри експертів у сфері юриспруденції та адвокатів, що мають досвід представництва інтересів держави в закордонних судах

Міністерство юстиції та Міністерство закордонних справ пропонують утворити в Україні Реєстр юридичних радників, які мають досвід позитивного представництва прав та інтересів держави в закордонних юрисдикційних органах, та Реєстр експертів та фахівців в сфері юриспруденції. Про це повідомив Міністр юстиції Микола Оніщук


16.05.2008

В ООН доповідь України про ситуацію з правами людини розглядали 3 години

Рада ООН з прав людини особливо прискіпливо вивчала ситуацію з правами людини в Україні. Така зацікавленість з’явилась через запровадження нового механізму діяльності Ради – Універсального періодичного огляду. Україна за новим механізмом звітувала 13 травня.


14.05.2008

Сьомий випуск Електронного правового дайджесту для громадського сектору

Творчий колектив дайджесту здійснює щомісячний моніторинг, переклад і поширення оглядів Рішень Європейського Суду з прав людини щодо статей 9 та 11 Конвенції про захист прав та основних свобод людини.


13.05.2008

Конкурс проектів

Проект Американської асоціації юристів «Ініціатива з верховенства права» (ABA/ROLI) оголошує конкурс проектів в рамках програм, що впроваджуються в Україні за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


10.05.2008

Навчальна програма для викладачів права

Проект Американської асоціації юристів «Ініціатива з верховенства права» (ABA/ROLI) в Україні продовжує здійснення навчальної програми для викладачів права і запрошує взяти участь у черговому семінарі.


08.05.2008

Перший український інтелектуальний молодіжний Форум «Завтра: Світ, Україна, Я»

Кофі Аннан, Генеральний секретар ООН (1997-2006) стане почесним гостем першого українського інтелектуального молодіжного Форуму «Завтра: Світ, Україна, Я», що пройде в п'ятницю, 16 травня 2008 року.


06.05.2008

В День Європи YES проводить публічні дебати та презентацію результатів опитування

В рамках Дня Європи в Україні 11 травня 2008 року у Києві на Хрещатику з 11:00 до 22:00 «Ялтинська Європейська Стратегія» (YES) проводить публічні дебати з метою залучення українців до обговорення майбутнього Європи та України. У павільйоні Публічних Дебатів, організованому YES, пройдуть дві сесії, на яких обговорюватимуться політичні питання.


05.05.2008

Громадським організаціям полегшать процедуру реєстрації?

Львівські експерти, юристи та представники громадських організацій розроблятимуть практичні рекомендацій зі спрощення процедури реєстрації громадських організацій. За повідомленням координаторів проектів ОБСЄ в Україні, планується, що розроблені рекомендації представлять Міністерству юстиції України, зацікавленим органам влади та експертам для подальшого впровадження в українську юридичну практику.


21.04.2008

Шостий випуск Електронного правового дайджесту для громадського сектору

Дайджест створено у рамках проекту „Громадський моніторинг та консультування з питань державної реєстрації та відносин громадських, благодійних, релігійних організацій, профспілок з контролюючими органами влади як передумова реалізації та захисту права громадян на об’єднання” , який реалізується Товариством сприяння українсько-польській співпраці у галузі юридичної освіти і науки спільно із ІПЦ „Наше право” та Інтернет-виданням „Юриспруденція on-line” за підтримки Міжнародного фонду „Відродження”.


20.04.2008

ЄС та Україна публікують спільну доповідь про виконання плану дій

Доповідь здійснює огляд виконання Плану дій Україна-ЄС від моменту його вступу у силу. Метою оцінки є стислий огляд досягнень, що їх було здійснено протягом трьох років у сферах, які покриваються Планом дій, із особливим акцентом на реалізації його пріоритетів. У доповіді також визначено низку конкретних додаткових заходів, які мають бути здійснені у 2008 році.


19.04.2008

Спілка власників землі пропонує ефективний рецепт лікування хронічної ворожнечі за межу

Тернопільська обласна громадська організація (ТОГО) „Спілка власників землі” розробила положення про комісію з вирішення земельних спорів, що дає можливість місцевій владі вирішувати конфліктні ситуації щодо земельних меж.


18.04.2008

Конкурс проектів для ОГС у сфері регуляторної політики

Проект “Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні „Гідна Україна” запрошує організації громадянського суспільства (ОГС) України до участі у конкурсі проектів по проведенню загальнонаціональних антикорупційних спостережень та кампаній представництва та захисту громадських інтересів у сфері регуляторної політики.


17.04.2008

Бундестаг ФРН продовжить програму парламентського стажування у 2009 році

Щороку п’ять молодих громадян України мають можливість отримати стипендію для проходження практики у німецькому парламенті.


05.04.2008

“Україна планує приєднатися до низки міжнародних договорів у сфері гуманітарного права, спрямованих на обмеження наслідків збройних конфліктів

Протягом 2008 року Міжвідомча комісія з імплементації в Україні міжнародного гуманітарного права планує здійснити низку заходів, спрямованих на надання згоди на обов’язковість для України низки міжнародних договорів.


30.03.2008

“ Віктор Пінчук допомагає дітям Львівщини”

Нещодавно Львівська обласна державна адміністрація (ОДА) та Фонд Віктора Пінчука підписали меморандум про реалізацію спільного проекту влади та бізнесу «Зігрій любов'ю дитину», ініційованого Президентом України Віктором Ющенко. Меморандум спрямований на вирішення першочергових проблем багатодітних сімей, в яких виховується 10 і більше дітей Львівської області.


20.03.2008

“ Єврорейс – 2008 ”

ВГО “Українська асоціація досліджень європейської спільноти (UECSA)” та Польська асоціація досліджень європейської спільноти (PECSA) оголошують набір учасників програми „Єврорейс - 2008” для громадян України.


25.02.2008

Мін‘юст пропонує встановити достойну оплату праці адвокатів, які надають громадянам безоплатну правову допомогу

Міністерство юстиції пропонує збільшити за рахунок держави оплату праці адвокатів, які надають громадянам безоплатну правову допомогу в кримінальних справах.


22.02.2008

Підсумкова щорічна конференція мережі юридичних клінік України

З 29 лютого по 2 березня 2008 року у м. Києві проходитиме щорічна підсумкова конференція мережі юридичних клінік України.

Під час конференції буде підбито підсумки діяльності юридичних клінік у 2007 році та обговорено плани і напрями діяльності юридичної клінічної програми у 2008 році.

12.02.2008

Навчальний дебатний турнір «Відкритий Львів»

16-17 лютого у м. Львові відбудеться «Навчальний дебатний турнір «Відкритий Львів». Інститут Громадського Лідерства та Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Дебатна Академія» запрошують взяти участь в дводенному турнірі «Відкритий Львів».


Про авторів | Мапа сайту | Privacy Policy | Контактна інфо | ©2006 Alex'Z & Pamela.

При використаннi матерiалiв сайту посилання на "Асоціацію Юридичних Клінік України" та цей сайт є обов'язковим.