home English
Бібліотека | Контакт інфо донорів Юр.Консультація
В Інтернеті На сайті

Новини

Підсумкова щорічна конференція мережі юридичних клінік України

З 29 лютого по 2 березня 2008 року у м. Києві проходитиме щорічна підсумкова конференція мережі юридичних клінік України.

Під час конференції буде підбито підсумки діяльності юридичних клінік у 2007 році та обговорено плани і напрями діяльності юридичної клінічної програми у 2008 році.

Серед них:

·  Проведення заходів з розвитку навчально-тренінгового потенціалу й ресурсів Юридичної клінічної програми. Зокрема проводитиметься тренінг для тренерів юридичної клінічної програми, за підтримки Правової Ініціативи Інституту Відкритого Суспільства (OSJI, Будапешт).
·  Ініціювання та проведення ряду заходів з аналізу й вдосконалення системи підготовки юридичних кадрів (в частині форм і методів викладання й навчання, Стандартів вищої юридичної освіти), де передбачається проведення міжнародної конференції для представників юридичних шкіл України.
·  Розвиток потенціалу й можливостей юридичних шкіл України. В рамках даної ініціативи проводитимуться тренінгові, міжнародні обмінні заходи щодо ефективного управління, організації діяльності та фандрайзингу у сфері діяльності Вищих навчальних закладів та юридичних клінік.
·  Ініціювання та координація діяльності над розробкою та запровадженням Національної програми правової освіти/просвіти населення.
·  Налагодження програмної співпраці й діяльності з офісом Омбудсмена України.
·  Розвиток міжнародного співробітництва та обміну досвідом Юридичної клінічної програми України з аналогічними програмами інших країн.

Участь у конференції візьмуть 45 представників юридичних клінік України з 22 областей.

Контактна особа:
Виконавчий директор МБФ
Фундація юридичних клінік України”,
Володимир Свєнтицький.
E-mail: pela@ukr.net
тел.: 8 (050) 381 2092.
МБФ Фундація юридичних клінік України

 Про авторів | Мапа сайту | Privacy Policy | Контактна інфо | ©2006 Alex'Z & Pamela.

При використаннi матерiалiв сайту посилання на "Асоціацію Юридичних Клінік України" та цей сайт є обов'язковим.