home English
Бібліотека | Контакт інфо донорів Юр.Консультація
В Інтернеті На сайті

Новини

Віктор Пінчук допомагає дітям Львівщини

Нещодавно Львівська обласна державна адміністрація (ОДА) та Фонд Віктора Пінчука підписали меморандум про реалізацію спільного проекту влади та бізнесу «Зігрій любов'ю дитину», ініційованого Президентом України Віктором Ющенко. Меморандум спрямований на вирішення першочергових проблем багатодітних сімей, в яких виховується 10 і більше дітей Львівської області.


На Львівщині в рамках програми Фондом Віктора Пінчука буде надана допомога 14 сім'ям, в яких виховується 144 дитини: в одинадцяти сім'ях - по 10 дітей; в двох - по 11 і в одній - 12. В першу чергу на 2008 рік заплановано поліпшення житлових умов цих родин. Для семи родин будуть придбані нові будинки, п'ятьом сім'ям буде надана допомога по завершенню будівництва житла, для двох - проведено роботи з капітального ремонту існуючого житла. Всі сім'ї в залежності від їх потреб отримають нову побутову техніку та меблі. На реалізацію програми цього року Фонд Віктора Пінчука виділяє 4 млн. 500 тис. грн.


Перший заступник голови облдержадміністрації Валерій П'ятак подякував представникам Фонду за початок конкретної та швидкої роботи із облдержадміністрацією та висловив сподівання на продовження та поглиблення співпраці. За його словами: «Вже завершено систематизацію та облік усіх багатодітних сімей на Львівщині, що потребують допомоги, і сьогодні ми розпочинаємо спільну роботу із Фондом Віктора Пінчука для покращення умов їхнього життя».


Валерій Вакарюк, віце-президент Фонду Віктора Пінчука підкреслив: «Наше перше знайомство з багатодітними родинами Львівщини відбулось у грудні 2007 року - тоді ми привітали дітей з Днем Святого Миколая. Потім спільно з представниками Львівської ОДА були проведені дослідження проблем багатодітних родин регіону та розроблено план роботи на 2008 рік, що бере до уваги індивідуальні потреби кожної сім'ї. Важливо, що консолідація зусиль державних та благодійних організацій України сприяє більш ефективному вирішенню актуальних проблем суспільства і наша спільна робота над проектом «Зігрій дитину любов'ю» - є одним з таких прикладів».


«Зігрій любов'ю дитину» - спільний проект влади та бізнесу. Його було засновано 11 грудня 2007 року на зустрічі Президента Віктора Ющенко з представниками бізнесу та влади. Пріоритетним завданням проекту на 2008 рік Віктор Ющенко визначив вирішення житлових проблем багатодітних родин, які виховують 10 та більше дітей, наболілих проблем багатодітних родин, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки.
В рамках проекту Фонд Віктора Пінчука надає підтримку 14 родинам із Львівської області та 11 - з Дніпропетровської. На реалізацію програми у Дніпропетровській області Фонд виділяє 3 200 000 грн.

 


 Про авторів | Мапа сайту | Privacy Policy | Контактна інфо | ©2006 Alex'Z & Pamela.

При використаннi матерiалiв сайту посилання на "Асоціацію Юридичних Клінік України" та цей сайт є обов'язковим.