home English
Бібліотека | Контакт інфо донорів Юр.Консультація
В Інтернеті На сайті

Новини

ЄС та Україна публікують спільну доповідь про виконання плану дій


Доповідь здійснює огляд виконання Плану дій Україна-ЄС від моменту його вступу у силу. Метою оцінки є стислий огляд досягнень, що їх було здійснено протягом трьох років у сферах, які покриваються Планом дій, із особливим акцентом на реалізації його пріоритетів. У доповіді також визначено низку конкретних додаткових заходів, які мають бути здійснені у 2008 році.


У виконанні Плану дій Україна-ЄС було досягнуто значного поступу. Зважаючи на те, що нині тривають перемовини щодо укладання нової посиленої угоди між ЄС та Україною, План дій продовжує бути чинним та має служити інструментом для співпраці між ЄС та Україною максимум ще протягом одного року.


Обидві сторони здійснять стисле, неформальне спільне оцінювання виконання Плану дій, яке також визначатиме низку конкретних додаткових заходів, які мають бути здійснені у 2008 році.
Наприкінці 2008 – на початку 2009 року обидві сторони розроблять новий спільний інструмент (його назву – „орієнтир”, „план дій”, „дорожня карта” чи ін. – буде узгоджено пізніше), який враховуватиме питання, щодо яких до того часу буде знайдено згоду в рамках перемовин відносно нової посиленої угоди, і який підготує її вступ у силу.
Спільну оцінку виконання Плану дій здійснено відповідно до цих домовленостей між Україною та ЄС, а також із урахуванням висновків Ради Міністрів ЄС, ухвалених у лютому 2005 року.


Повну версію доповіді можна знайти на веб-сайті:

http://www.delukr.ec.europa.eu/files/eu_ukraine/ukraine_eu_joint_evaluation_20

 


 Про авторів | Мапа сайту | Privacy Policy | Контактна інфо | ©2006 Alex'Z & Pamela.

При використаннi матерiалiв сайту посилання на "Асоціацію Юридичних Клінік України" та цей сайт є обов'язковим.