home English
Бібліотека | Контакт інфо донорів Юр.Консультація
В Інтернеті На сайті

Новини

В День Європи YES проводить публічні дебати та презентацію результатів опитування


В рамках Дня Європи в Україні 11 травня 2008 року у Києві на Хрещатику з 11:00 до 22:00 «Ялтинська Європейська Стратегія» (YES) проводить публічні дебати з метою залучення українців до обговорення майбутнього Європи та України. У павільйоні Публічних Дебатів, організованому YES, пройдуть дві сесії, на яких обговорюватимуться політичні питання.


12:00 - 13:30 - Сесія «Українці в Європі: інтеграція де-факто». До обговорення пропонуються питання: можливості для міжлюдських контактів, працевлаштування в ЄС та свобода пересування.


14.00 - 15.30 - Сесія «Що таке ЄС для України? Що таке Україна для ЄС?». Обговорюватимуться питання: нова посилена угода і майбутнє відносин між Україною та ЄС, сприйняття України в ЄС та ЄС - в Україні.
Участь в публічних дебатах підтвердили посли Німеччини Рейнгард Шеферс, Словаччини - Урбан Руснак, Нідерландів - Рональд Келлер, Фінляндії - Крістер Міккелссон, Чехії - Ярослав Башта, Угорщини - Андраш Баршон, директор Департаменту Європейського Союзу МЗС України Павло Клімкін, директор Департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев та інші. Очікується участь віце-президента Європейського Парламенту і члена Правління YES Марека Сівеца, заступника Секретаря РНБО України Костянтина Грищенко, Віце-прем'єр міністра України Григорія Немирі.
Також, 11 травня 2008 року відбудеться презентація і обговорення результатів соціологічного дослідження, проведеного на замовлення YES.


2008 року День Європи в Україні проходить вп'яте. Організатори: Міністерство Закордонних Справ України, Представництво Європейської Комісії в Україні в партнерстві з «Ялтинською Європейською Стратегією» (YES). Програма заходів включає: на вулиці Хрещатик - Європейське містечко (11:00 - 22:00), Павільйони Публічних Дебатів (12:00 - 17:00), Школа Європейських Мов (11:00 - 17:00), на Майдані Незалежності - святкова церемонія привітання (18:30), виступи музичних груп (19:00 - 21:45), церемонія закриття (21:45).

 

 


 Про авторів | Мапа сайту | Privacy Policy | Контактна інфо | ©2006 Alex'Z & Pamela.

При використаннi матерiалiв сайту посилання на "Асоціацію Юридичних Клінік України" та цей сайт є обов'язковим.