home English
Бібліотека | Контакт інфо донорів Юр.Консультація
В Інтернеті На сайті

Новини

реэстр

В Україні буде створено реєстри експертів у сфері юриспруденції та адвокатів, що мають досвід представництва інтересів держави в закордонних судах

Міністерство юстиції та Міністерство закордонних справ пропонують утворити в Україні Реєстр юридичних радників, які мають досвід позитивного представництва прав та інтересів держави в закордонних юрисдикційних органах, та Реєстр експертів та фахівців в сфері юриспруденції. Про це повідомив Міністр юстиції Микола Оніщук.

Відповідний проект спільного наказу Міністерства юстиції України та Міністерства закордонних справ України виставлено на сайті Мін’юсту для надання зауважень та пропозицій.


За словами Міністра юстиції, створення подібних реєстрів обумовлено необхідністю підвищення ефективності та прискорення процедури залучення юридичних радників для представництва інтересів України в закордонних судах. Реєстри являтимуть собою інформаційні бази юридичних фірм та компаній, що відповідають встановленим вимогам та можуть бути залучені до забезпечення захисту інтересів держави Україна у закордонних юрисдикційних органах.


Крім того, передбачається, що наявність подібних інформаційних баз буде корисною не лише для підвищення ефективності захисту прав та інтересів України під час розгляду справ у закордонних юрисдикційних органах, але й для оперативного усунення можливостей подання до України позовів у закордонні суди.


Зауваження та пропозиції до проекту спільного наказу Міністерства юстиції України та Міністерства закордонних справ України "Про порядок створення та ведення Реєстру юридичних радників, які мають досвід позитивного представництва прав та інтересів держави в закордонних юрисдикційних органах, Реєстру експертів та фахівців в сфері юриспруденції" прийматимуться Міністерством юстиції України протягом місяця з дня оприлюднення на адресу: м. Київ, вул. Городецького 13, Міністерство юстиції України, Управління представництва інтересів держави в міжнародних та іноземних судах. Адреса електронної пошти: uadef@minjust.gov.ua.

 

 


 Про авторів | Мапа сайту | Privacy Policy | Контактна інфо | ©2006 Alex'Z & Pamela.

При використаннi матерiалiв сайту посилання на "Асоціацію Юридичних Клінік України" та цей сайт є обов'язковим.