home English
Бібліотека | Контакт інфо донорів Юр.Консультація
В Інтернеті На сайті

Новини

 

Україну обрано до складу Ради ООН з прав людини

Україну вдруге обрано до складу Ради ООН з прав людини на сесії Генеральної асамблеї ООН.

Голосування відбулося в середу, нові члени РПЛ обираються на три роки до червня 2011 року.

Як повідомив голова Генасамблеї ООН Срджан Керім, Україна набрала 125 голосів зі 187, які брали участь у голосуванні.

Від групи країн Східної Європи на два місця до Ради з прав людини претендували Україна, Сербія і Словаччина, яка набрала найбільшу кількість голосів, - 135. Сербія, що отримала підтримку 93 делегацій, не пройшла до складу Ради.

Україна переобиралася в члени РПЛ, оскільки її мандат закінчується цього року. Росія також представлена у Раді з прав людини від східноєвропейської групи до 2009 року.

На цій сесії також обрані члени РПЛ на чотири місця від групи африканських країн: Замбія, Гана, Буркіна-Фасо і Габон; стільки ж від азіатських: Японія, Бахрейн, Південна Корея, Пакистан; три - від Латинської Америки: Чилі, Бразилія і Аргентина; два від Західної Європи: Франція і Великобританія, що випередила Іспанію всього на один голос (120 і 119, відповідно).

Бразилія, Франція, Габон, Гана, Гватемала, Японія, Південна Корея, Пакистан, Румунія, Шрі-Ланка, Україна, Великобританія, Замбія виставляли свої кандидатури для того, щоб переобратися на новий термін.

Рада ООН з прав людини була створена в 2005 році рішенням саміту, що проходив в ООН, замість Комісії ООН з прав людини. При створенні РПЛ Сполучені Штати не були обрані членом Ради і мають там лише статус спостерігача.

джерело: korrespondent.net

 

 


 Про авторів | Мапа сайту | Privacy Policy | Контактна інфо | ©2006 Alex'Z & Pamela.

При використаннi матерiалiв сайту посилання на "Асоціацію Юридичних Клінік України" та цей сайт є обов'язковим.