home English
Бібліотека | Контакт інфо донорів Юр.Консультація
В Інтернеті На сайті

Новини

 


Центр правової допомоги жертвам катувань та поганого поводження оголошує конкурс на участь у курсі для адвокатів «Підвищення майстерності у міжнародному захисті прав людини»

Захід проводитиметься Харківською правозахисною групою за фінансової підтримки Інституту Відкритого Суспільства (Будапешт).

Курс спрямовано на підвищення майстерності у використанні міжнародних інструментів захисту прав людини, застосуванні положень із захисту прав людини в національних процедурах, у побудові стратегії та тактики ведення справи. Курс проводитимуть досвідчені тренери та адвокати, які тривалий час займаються міжнародним захистом прав людини. Учасники, які успішно виконають програму курсу, отримають сертифікат.


Курс триватиме з серпня 2008 року до квітня 2009 року та передбачає два 5-тиденних тренінги (перший тренінг – у вересні 2008 року, другий – у квітні 2009 року) та дистанційне навчання в період між двома тренінгами. Курс використовуватиме інтенсивні практичні та інтерактивні форми навчання.


До участі у конкурсі запрошуються адвокати, а також юристи недержавних правозахисних організацій. Обов’язкові вимоги: готовність брати активну участь у всіх формах навчального процесу, наявність доступу до Інтернету та адреси електронної пошти. Наявність практичного досвіду та знання англійської мови вітаються. Під час курсу заохочується участь в справах, які підтримує Центр (за фінансовими умовами Центру).
Для участі у конкурсі необхідно надіслати заявку та резюме на електронну адресу tlawyers2008@gmail.com не пізніше 16 години 10 липня 2008 року за київським часом. Формування групи учасників відбуватиметься після телефонної співбесіди.
Заявка на участь можете знайти на сайті http://www.helsinki.org.ua/index.php?id=1211877387
Під час тренінгів організатори забезпечують проживання та харчування учасників, транспортні витрати (за наявності проїзних документів й у межах вартості проїзду купейним вагоном), навчальні матеріали.


Результати конкурсу та більш детальна інформація будуть повідомлені учасникам не пізніше 20 липня 2008 року.

Контактна особа:
Андрій Крістенко
tlawyers2008@gmail.com,
+38 (057) 75-75-166

 

 


 Про авторів | Мапа сайту | Privacy Policy | Контактна інфо | ©2006 Alex'Z & Pamela.

При використаннi матерiалiв сайту посилання на "Асоціацію Юридичних Клінік України" та цей сайт є обов'язковим.