home English
Бібліотека | Контакт інфо донорів Юр.Консультація
В Інтернеті На сайті

Новини

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь в заході у форматі Відкритого простору на тему:
ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА!
Борімося за гідне життя в правовій державі
Від тижня права до правової держави!

Даний захід відбудеться в рамках Всеукраїнського тижня права в Києві на початку грудня 2009 року.
Метою заходу є побудова відкритого діалогу між представниками громадянського суспільства та юридичної сфери. Спільними зусиллями ми прагнемо сприяти підвищенню рівня правової освіченості та громадської активності населення України.
Захід буде креативним, продуктивним і повним несподіванок. Це унікальна нагода помріяти про бажане, а також разом попрацювати і вималювати чітку стратегію і план дій, де кожен зможе обрати свою сокровенну частину відповідальності.
Відкритий простір — це метод, який працює завдяки енергії, високому рівню зацікавленості та ініціативності самих учасників, і завдяки якому учасники самі визначають собі програму й обговорюють лише ті питання, за які вони палко вболівають. Це буде ваше рішення, над якими питаннями ви хочете працювати, виходячи з власного досвіду та інтересів (докладну інформацію про формат зустрічі можна знайти тут).
Участь у даному заході є добровільною. Єдиним "покаранням" за Вашу відсутність у даному заході буде втрачена Вами нагода навчитись новому, бути почутим іншими та запропонувати ваші ідеї.
Кількість учасників обмежена. Анкету (качати тут) для участі прохання надіслати до 30.11.09 р. на адресу: open_space@ukr.net.
Та спершу, будьте ласкаві, переконайтесь у тому, що зможете бути повноцінно присутнім упродовж двох днів заходу. Оргкомітетом будуть розглянуті всі анкети та до 03.12.09 р. Вам буде надіслано офіційне запрошення.

Контактна особа: Ольга Кульбабська
Коли: четвер та п'ятниця 10-11 грудня 2009, 09.30-17.00;
Де: готель "Експрес" за адресою: бул. Шевченка 38/40, конференц-зал, 4 поверх


Сподіваємось на Вашу участь!
Про авторів | Мапа сайту | Privacy Policy | Контактна інфо | ©2006 Alex'Z & Pamela.

При використаннi матерiалiв сайту посилання на "Асоціацію Юридичних Клінік України" та цей сайт є обов'язковим.